חדרים להשכרה, חדרים דיסקרטים, חדרים לפי שעה
חדרים להשכרה, חדרים דיסקרטיים, השכרת חדרים וצימרים לפי שעה עמוד ראשי   |   הוסף למועדפים   |   פרסום
Day Use חדרי ישיבות מסיבות רווקים צימרים לפי שעה סוויטות להשכרה חדרים בדרום חדרים בצפון חדרים במרכז
השכרת חדרים   >   מאמרים   >   חדרים להשכרה בישראל


חדרים להשכרה בישראל


השכרת חדרים ברחבי הארץ הינה תופעה לא חדשה ובטח שלא חולפת. האפשרויות הרבות היום שיש בשוק מאפשרת התאמה מלאה היום לכל דורש ולכל אירוע, בין אם מדובר במסיבת רווקים או רווקות, השכרת חדרים לפי שעה, השכרת חדר ישיבות ועד להשכרת סוויטות וצימרים להשכרה על בסיס שעה או ערב. גם האזורים בארץ בהם ניתן למצוא מקומות להשכרה הם מגוונים מאד ביחס לעבר. אם בעבר היה ניתן למצוא צימרים להשכרה רק בצפון ורק לשני לילות ויותר, הרי היום ניתן למצוא גם צימרים להשכרה בתא ואפילו ניתן להשכיר את הצימר לשעתיים בלבד. ששלא נדבר על חדרים במלוניות במרכז תא או בכלל בכל אזור המרכז – החדרים מוזמנים היום פר שעה והמחירים מאד זולים.
 
נכון, ההבדלים בין הצורך של השכרת צימר או חדר לשעה לבין לילה או יותר הם גדולים, הרי כאשר משכירים חדר לזמן קצר מדובר בדכ בזוג שאחד מהם לפחות נמצא במערכת יחסים והם מחפשים מקום זמין להתייחד. אפשר גם לכלול בין המבקשים לשכור חדר לזמן קצר נערים שאין ברשותם מקום להתייחד בו כי בדכ הם גרים עוד אצל ההורים ולא תמיד זה נוח, והפח האחרון הם אנשים מבוססים אשר רוצים לחדר דיסקרטי לשם הזמנת שירותים של ליווי או עסקאות אחרות.
 
מסיבות פרועות
 
בענף הסוויטות והמקומות המפוארים להשכרה יש פלח שוק שונה ומבוסס יותר, לא תמיד מדובר באירוע מיוחד כמו מסיבות יום הולדת, מסיבות רווקים, אלא לפעמים אין ממש סיבה לחגיגה, מתאספים קבוצת חברים ובמקום לשרוף כסף במועדון הם שוכרים חדר מפואר ללילה, בדכ כולל החדר ג'קוזי, קונסוליית משחקים, שולחן סנוקר והוקי, סאונה ולפעמים גם בריחה. בר האלכוהול שעומד לרשותם זול משמעותית ממקום בילוי אחר ובקצור החגיגה גדולה. יש שמועות גם על מסיבות חילופי זוגות איכותיים או סתם קבוצות של צעירים  בנים ובנות שנפגשים מדי שבוע בסוויטות, שותים וחוגגים, הרי יש שם הכול ולערב אחד אפשר להרגיש מלך או מלכה, ואם תרצו גם עבד ושפכה.
 
השכרת חדרים לפי שעה
 
שוק השכרת חדרים לפי שעה פועל בעיקר במרכז הערים הגדולות כמו תא, חיפה, ראשלצ, רחובות וכו. במקומות אילו ניתן להשכיר חדר קטן יחסית פר שעה,  המחיר זול יחסית וניתן להגיע בהתרעה קצרה, לא צריך לשמוק מקום מראש ימים לפני, מספיק כמה שעות מראש והחדר שלכם ממתין נקי ומצוחצח. ברוב החדרים תמצאו אבזור מינימאלי הכולל מקלחת ושירותים, מיטה נוחה, מראה, וג'קוזי קטן, טלוויזיה, ואולי גם בר קטן. אם תרצו משהו יותר מפנק מזה תאלצו כבר לשכור חדרים יותר מפוארים שנמצאים בדכ באזורים פחות מרכזיים או מסביב לערים, אבל אז כבר עדיף לחפש צימר מפנק באווירה רומנטית לפי שעה.
 

בקיצור תחום החדרים לפי שעה והשכרת המיקומים חדרים, סוויטות או צימרים הוא תחום משגשג ובועט ואני מאמין שגם אתם זכיתם כבר לראות מקרוב איך זה נראה.

  •   חדרים להשכרה   •   השכרת חדרים   •   חדרים דיסקרטיים   •   צימרים לפי שעה   •   חדרים לפי שעה   •   Brothels Aparts   •          © 2009 Room4Rent.co.il