חדרים להשכרה, חדרים דיסקרטים, חדרים לפי שעה
חדרים להשכרה, חדרים דיסקרטיים, השכרת חדרים וצימרים לפי שעה עמוד ראשי   |   הוסף למועדפים   |   פרסום
Day Use חדרי ישיבות מסיבות רווקים צימרים לפי שעה סוויטות להשכרה חדרים בדרום חדרים בצפון חדרים במרכז
השכרת חדרים   >   מאמרים   >   המדריך השלם לדילדואים


המדריך השלם לדילדואים


דילדואים עשויים ממגוון חומרים ומוצעים בשלל צורות וגדלים, אך בבסיסם הם אביזרי מין לא רוטטים בצורת איבר מין זכרי.

דילדואים מג'לי- דילדואים אלו (העשויים מסיליקון) הם גמישים ברובם ומאפשרים גירוי פנימי לשימוש אישי או בעזרת בן/בת הזוג. בסוג זה, ניתן למצוא גם דילדואים כפולים למשחקים הדדיים. יתרונות דילדואים אלו הם בכך שאינם רועשים, אינם מצריכים שימוש בסוללות, מאפשרים שימוש אישי או זוגי ומגוון הצורות והגדלים המוצעים הינו רב. דוגמא לגיוון באביזר זה- ישנם דילדואים שעוצבו במיוחד כדי לגרות את נקודת ה- G הגברית, עי עיקול בקצה הדילדו ולכן- יש להשקיע זמן בחיפוש אחר הדילדו המתאים לכם. למשתמשים בפעם הראשונה בדילדו, מומלץ להשתמש בחומר סיכוך מתאים על מנת להימנע מלדרדר חוויה מינית נעימה זו לסיוט.

דילדו כפול- דומה לוויברטור או דילדו רגיל פרט לעובדה כי דילדו זה הוא דילדו דו צדדי. באמצעותו, בני הזוג נהנים בחדירה בו זמנית. אביזר זה רלוונטי לזוגות סטרייטים רק במצב בו האישה והגבר מעוניינים להתנסות בהחדרה צולבת, מאין צעצוע להרפתקנים, ולכן נפוץ השימוש באביזר זה בקהילה ההומו-לסבית, אביזר זה מהווה תחליף עדין ואינטימי יותר מאשר השימוש בסטרפ-און. הדילדו הכפול מכונה גם כ'קצוות כפולים ורכיביו הם בעיקר מגומי וג'לי רך, אך ניתן למצוא גם קצוות כפולים המורכבים מפיירקס – כל רכיב מעניק תחושה שונה לגמרי. מגוון הצורות הינו רחב, ישנם דגמים ישרים, מתעקלים ובעלי מרקמים שונים.

דילדו מזכוכית- נדירים יותר למצוא ומיועדים יותר למקצועני מין. סוג זה של דילדו עשוי מפיירקס רפואי שהינו היגייני והיפו-אלרגני. כל דילדו מורכב על ידי תכנון ספציפי מראש, כך שהסבירות למצוא דגמים זהים הינה נמוכה. עם זאת, ישנו מגוון רחב בבחירת העיצוב והצבע במטרה לגרות את הדמיון והחושים. העיצובים השונים של הדילדו מקבלים ביטוי החל מדילדו בסיסי ועד לפלאגים מתנפחים. פלאג מתנפח זהו דילדו עגול וקצר יותר הגורם לתגובה תחושתית מיידית. ישנם דגמים נוספים בעלי חריטת ורידים המוסיפים לתחושת ההנאה והמציאות, דגמים מתחממים או מתקררים לנוחות והנאת המשתמש/ת. דגמים אחרים הכוללים כדור בקצה שבעזרתו ניתן להינות גם מהיתרונות של פלאג אנאלי בנוסף ליכולת החדירה של דילדו. אם כן , לא סתם נחשב דילדו מזכוכית לאביזר מין למקצוענים ומבינים, השימוש בו הינו רחב בקרב קהילת סרטי הפורנו וכתוצאה מכך מחירם הגבוה, אך הדרך לאורגזמה מדהימה הינה מובטחת.

סטרפ-און- אם ברצונך להתנסות באקט חדירה - זהו המוצר בשבילך. קחי את המושכות ותחווי סקס מנקודת המבט של הגבר. סטרפ-און נפוצים במבחר רב של צבעים, צורות וגדלים. בנוסף, הסטרפ-און מאובזר ברצועות מתכווננות במטרה להבטיח התאמה מלאה בין הדלידו ללובש אותן. נדגיש כי ניתן לרכוש רצועות בנפרד כדי לאפשר ללובש אותן להשתמש עימן בכל צעצוע מין אחר. אביזר זה אידיאלי לזוגות או ללסביות שמעוניינים להתנסות באקט של חדירה.

אגב, יש להיט חדש לגבר שנחשב לתשובה הגברית לוויברטור הנשי, איבזר המין הזה נקרא פלאש לייט או באנגלית Flesh Light ונחשב לאביזר הנמכר ביותר לגברים בלי לכלול כמובן את הויאגרה שהפכה גם היא מתרופה לאביזר מין אצל כל זוג.

אז איפה רואים את כל המבחר הזה? בכל חנות סקס תמצאו מגוון דילדואים מהסוגים שהוזכרו כאן במאמר. שיהיה בהצלחה.


  •   חדרים להשכרה   •   השכרת חדרים   •   חדרים דיסקרטיים   •   צימרים לפי שעה   •   חדרים לפי שעה   •   Brothels Aparts   •          © 2009 Room4Rent.co.il