חדרים להשכרה, חדרים דיסקרטים, חדרים לפי שעה
חדרים להשכרה, חדרים דיסקרטיים, השכרת חדרים וצימרים לפי שעה עמוד ראשי   |   הוסף למועדפים   |   פרסום
Day Use חדרי ישיבות מסיבות רווקים צימרים לפי שעה סוויטות להשכרה חדרים בדרום חדרים בצפון חדרים במרכז
השכרת חדרים   >   מאמרים   >   ויאגרה במסיבת הרווקים


ויאגרה במסיבת הרווקים


ידוע כי הגבר זקוק לסיפוק והנאה מחוויות מיניות כמו אויר לנשימה, ואם אינו מסוגל לייצר זקפה קשה יציבה ואיכותית ברגע הנכון, במיוחד במסיבת הרווקים שלו בו הוא נפרד מהלבידו שלו לתקופה ארוכה, ולשמור על הזקפה לאורך כל המשגל ולהגיע לסיפוק, הוא ירגיש מתוסכל. קל וחומר שכל החבר'ה מסביב מצפים מחתן השמחה לספק את הסחורה.

 

הזקפה היא ההוכחה החותכת של כל גבר לגבריות שלו והסיוט והפחד הגדול ביותר של הגבר הוא לאבד את הגבריות שלו.  אין ספק שמוצרי זקפה בכלל אך בפרט גלולת ויאגרה הצליחה להחזיר למיליוני גברים ברחבי העולם את הגבריות שלהם.


רבים מן הגברים מעידים כי גלולת הזקפה הותיקה ביותר, הויאגרה, הצליחה להחזיר להם את הזקפה הקשה והיציבה, את האפשרות לקיים יחסי מין מלאים, מהנים ומספקים, הפיחה בהם חיים, החזירה להם את שמחת החיים וכיום, הם מרגישים בטוחים ואטרקטיביים יותר ואינם חוששים לייצר עניין עם נשים.

 

כיום, אנו חיים בעולם מודרני ותחרותי, הנשים ליברליות יותר ויודעות מה הן רוצות. הנשים רוצות לצידן גבר במלוא מובן המילה, הן דורשות מן הגבר שלהן לענג ולספק אותן במיטה ומייחסות ליחסי המין משקל רב במערכת הזוגית, לכן, אין ספק, כי גבר אשר אינו מסוגל לתפקד במיטה, אינו נחשב לאטרקטיבי.

 

גלולת הזקפה הכחולה מסייעת לגברים רבים להתגבר על החששות ולהרגיש בטחון עצמי בסיטואציות רבות, גם אם מדובר במערכת יחסים קבועה וגם כאשר מדובר בבת זוג חדשה. נטילת הויאגרה מבטיחה לגבר שלא יחווה כשלון ואי נעימות וכך יוכל להרשים את בת זוגו בזקפה קשה ויציבה ובביצועים מרשימים ואין ספק שיוכל לענג ולספק את בת הזוג.


לאחרונה נפוצו שמועות על כל שהאביזר המיני החדש במסיבות הרווקים של הגברים היא גלולת הויאגרה או גלולות דומות לה כמו הסיאליס, הלויטרה, הקמגרה או היגואר-און. המחנה המשותף של כל הנל הוא שכל המוצרים מייצרים זקפה חזקה לאורך זמן, ומאפשרים לגבר החוגג את מסיבת הרווקים שלו לקבל זקפה שלא נגמרת, לבצע עוד ועוד משגלים, ולהרגיש בעיקר מלך ליום אחד, ביטחון עצמי או אגו גברי אם תרצו שמאד חשוב לגבר בהקשר של ביצועים במיטה, וכמובן שחשוב שהחשפנית או נערת השעשועים לא תצליח חלילה לבייש בערב בו הוא חוגג את אחרון הערבים הפרועים בחייו.

כיצד פועלת הגלולה?

 

כדי שגלולת ה-Viagra תשפיע במהירות וביעילות מומלץ ליטול אותה על קיבה ריקה. ניתן לאכול עד כשעתיים לפני נטילת התרופה ועדיף לא לצרוך מזון עתיר שומן או כמות רבה של אלכוהול אשר יפגמו ביעילות התרופה ובאפקט התרופה. מזון עתיר שומן יגרום לספיגה איטית של התרופה מה שיגרום לעיכוב בגרימת הזקפה.  ניתן ליטול את הגלולה על פי הצורך,  אך עדיף שלא ליטול יותר מגלולה אחת מידי יום.

הויאגרה תשפיע כ- 30-40 דקות מרגע נטילתה למשך 2-4 שעות שבמהלכן תיגרם הזקפה אך ורק כאשר יהיה גירוי מיני. לאחר שהגבר מגיע לסיפוק (שפיכה) הזקפה יורדת.

 

 


  •   חדרים להשכרה   •   השכרת חדרים   •   חדרים דיסקרטיים   •   צימרים לפי שעה   •   חדרים לפי שעה   •   Brothels Aparts   •          © 2009 Room4Rent.co.il